Kompletní nabídka Tunis Tunis poznávací

Kompletní nabídka letovisek Borj Cedria Djerba Gammarth Hammamet Hammamet - Yasmine Mahdia Monastir Nabeul Port El Kentaoui Skanes Sousse Tabarka

Kompletní nabídka s německou ck Tunis

Borj Cedria Djerba Gammarth Hammamet Hammamet - Yasmine Mahdia Monastir Nabeul Port El Kentaoui Skanes Sousse Tabarka

Borj Cedria je přímořské středisko nalézající se v blízkosti hlavního města Tunis. Krásné písečné pláže u Borj Cedria jsou ideálním místem jak pro klidný odpočinek, tak i pro různé plážové a vodní sporty. Výhodná poloha střediska Borj Cedria potěší zcela jistě ty turisty, kteří mají zájem o cestování a objevování dalších krás Tunisu.

Borj Cedria - dovolená

Dlouhé a široké písečné pláže s kompletním vybavením. Mimo bazénů, obchodů, hřišť a barů zde najdete i klid pobřežních parků. Borj Cedria nabízí i jako ideální výchozí místo pro nejrůznější výlety. Vypůjčeným autem můžete poznávat zajímavosti a památky dalších měst i překrásné členité pobřeží. Dá se použít vláček, kterým se pohodlně a rychle dostanete do Tunisu. Mimo lenošení na pláži se Vám nabízí i různé sporty.

Borj Cedria - dovolená s dětmi

Kdo si hraje, nezlobí. Dětský bazén,dětský miniklub, sportovní program, kurzy tance, diskotéka,večerní show,šipky, plážový volejbal atd. Užívejte si svoji dovolenou spolu s dětmi.

Borj Cedria - ubytování a strava

Ubytování v hotelovém komplexu s velkou zahradou. Tunisko je známé především prvotřídními pikantními pokrmy a sladkostmi, kterým neodoláte. Na zapití místní alko i nealko nápoje.Výborné je zdejší víno.

Borj Cedria - zájezdy se slevou

Neváhejte, šetřete čas, peníze a nervy. Zarezervujte si včas svoji dovolenou v Borj Cedria. Ochotně pro Vás najdeme tu nejvýhodnější slevu - dětské a seniorské slevy, pro stálé zákazníky, first a last minut.

Tunisko - Borj Cedria - last minute
Tunisko - Borj Cedria - last minute
Tunisko - Borj Cedria - last minute
Tunisko - Borj Cedria - last minute
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus