Kompletní nabídka Tunis Tunis poznávací

Kompletní nabídka letovisek Borj Cedria, Djerba, Gammarth, Hammamet Hammamet - Yasmine, Mahdia, Monastir, Nabeul, Port El Kentaoui, Skanes, Sousse, Tabarka

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Gammarth je název pro jednu velkou oblast s mnoha krásnými plážemi. Je zde řada ubytovacích kapacit od hotýlků a po velké hotelové komplexy. Gammarth začíná na jihovýchodě, na výběžku u Sidi Bou Said a pokračuje směrem na severozápad. V polovině tohoto pásu pláží a hotelů je dlouhý lesopark, který rozděluje Gammarth na dvě rozdílné části. Ta jižnější připomíná spíše vilkovou čtvrť s malými hotýlky a apartmány, v té severnější jsou hotelové komplexy.

Gammarth - dovolená

Hotelové komplexy nabízí veškerou možnou zábavu od šipek až po velké bazény a různé animační programy. Možností vyžití je přímo na místě opravdu mnoho. Samozřejmostí jsou pak různé vodní sporty na plně vybavených plážích. Pokud Vás omrzí koupání a slunění, můžete se vydat do okolí. Můžete si vypůjčit auto nebo využít místní dopravu a vydat se i do vzdálenějšího okolí. Jako hlavní cíle se nabízí například město Tunis, Kartágo nebo Sidi Bou Said. Nebo jen tak se procházet po dlouhé pláži a  lesoparku.

Gammarth - dovolená s dětmi

Část u lesoparku tvoří spíše izolované plážičky a občasné skály a kameny. Na jihovýchodě je široká pěkná pláž, s  pozvolným vstupem do vody. Samozřejmostí jsou různé vodní sporty na plně vybavených plážích. Pokud Vás omrzí koupání a slunění, můžete si vypůjčit auto nebo využít místní dopravu a vydat se i do vzdálenějšího okolí. Jako hlavní cíle se nabízí například město Tunis, Kartágo nebo Sidi Bou Said. Nebo jen tak se procházet po dlouhé pláži a lesoparku.

Gammarth - ubytování a strava

Hotelové komplexy jsou převážně přímo u moře. Místní kuchyně je velmi chutná a je středomořského charakteru s tureckým vlivem, které dokresluje místní vynikající červené víno.

Gammarth - zájezdy se slevou

Rádi pro Vás zajistíme dovolenou v Gammarthu a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Tunisko - Gammarth - last minute
Tunisko - Gammarth - last minute
Tunisko - Gammarth - last minute
Tunisko - Gammarth - last minute
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus