Palmyra Club Nabeul

791 last minute termínů
od 9 790 Kč

Palmyra Club Nabeul

All inclusive

Letecky

Khayam Garden Beach & Spa

462 termínů
od 12 213 Kč

Khayam Garden Beach & Spa

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Tunis Tunis poznávací

Kompletní nabídka letovisek Borj Cedria, Djerba, Gammarth, Hammamet Hammamet - Yasmine, Mahdia, Monastir, Nabeul, Port El Kentaoui, Skanes, Sousse, Tabarka

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Nabeul je hlavním městem poloostrova Cap Bon. Nachází se nedaleko hlavního města Tuniska. Letovisko je nejvýznamějším centrem uměleckých a ručních prací.

Nabeul - dovolená

Město je proslulé tradičním řemeslným uměním a výrobou tuniské keramiky. Zdobí nejen okna a dveře domů, ale i krásnou mešitu Habiba Bourguiby. Za vidění rozhodně stojí zdejší proslulé hrnčířské a keramické výrobky. Nabeul také proslavily jemné výšivky, krajky, krásné koberce.

Nabeul - dovolená s dětmi

Středisko nazývané městem hrnčířů se rozkládá v nejúrodnější části země a pyšní se nádhernými písčitými plážemi. Přímořským bulvárem je spojen s nedalekým Hammametem. Až se Vám už nebude chtít lenošit na pláži, vyberte si některý z výletů. Např.: výlet pirátskou lodí, nebo výlet na Saharu a zahaleni se projet na velbloudu, navštívit třetí největší koloseum na světě a uvidět oásu, vidět výrobu ručně vázaných koberců s možností koupě. To všechno je Vaše dovolená s dětmi.

Nabeul - ubytování a strava

Hotely leží na dlouhé písčité pláži a s centrem Nabeulu ho spojuje dlouhý přímořský bulvár. Místní kuchyně je velmi chutná a je středomořského charakteru s tureckým vlivem, které dokresluje místní vynikající červené víno.

Nabeul - zájezdy se slevou

Rozhodněte se co nejdříve. Ochotně pro Vás vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.

Tunisko - Nabeul - last minute
Tunisko - Nabeul - last minute
Tunisko - Nabeul - last minute
Tunisko - Nabeul - last minute
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus