Kompletní nabídka Tunis Tunis poznávací

Kompletní nabídka letovisek Borj Cedria, Djerba, Gammarth, Hammamet Hammamet - Yasmine, Mahdia, Monastir, Nabeul, Port El Kentaoui, Skanes, Sousse, Tabarka

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Tento přístav leží na severozápadním pobřeží na úpatí horského masivu Kroumerie s nádhernými korkovými duby a eukalypty. Díky zalesněnému vnitrozemí, je Tabarka nejzelenější z celého Tuniska. Tabarka může dnes nabídnout jak množství hotelů, tak i historické centrum s janovskou pevností, odkud je krásný rozhled na celý záliv i korálové útesy.

Tabarka - dovolená s dětmi

Nádherné pláže a doslova kousíček je to od hotelů do městečka se spoustou obchůdků a restaurací. Rozmanitá fauna a flóra je doslova rájem pro potápěče. Také milovníci golfu si zde přijdou na své. Vyberete si také ze zdejší nabídky výletů a seznamte se s okolím. Je zajímavé.

Tabarka - dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi je o koupání, slunění, hraní si, sportování, potápění. Jeďte se také podívat po okolí. Vyberte si nějaký výlet. Např.: okruh Tabarkou, návštěva mediny v hlavním městě Tunisu,výlet pirátskou lodí, dvoudenní výlet na Saharu atd...

Tabarka - ubytování a strava

Tabarka dnes může nabídnout množství dobře vybavených hotelů s ochotným personálem. Místní kuchyně je velmi chutná a je středomořského charakteru s tureckým vlivem, které dokresluje místní vynikající červené víno.

Tabarka - zájezdy se slevou

Pojedete se seznámit s Tabarkou? Rádi pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Tunisko - Tabarka - last minute
Tunisko - Tabarka - last minute
Tunisko - Tabarka - last minute
Tunisko - Tabarka - last minute
Naši partneři

Djerba last minute, Maroko all inclusive

Tunis all inclusive, Tunis last minute, Dovolená senior 55 plus